عنوان محتوای سفارشی

وبلاگ

نحوه تمیز کردن سرخ کن بدون روغن

نحوه تمیز کردن سرخ کن بدون روغن

سرخ کن بدون روغن برای عاشقان غذاهای سرخ شده مانند سیب‌زمینی سرخ‌کرده و چیپس تحول بزرگی به حساب می‌آید. چرا که کالری اضافه برای آنها به همراه ندارد. دستگاه سرخ کن بدون روغن برای سرخ کردن مواد غذایی بسیار سالم­تر است، چرا که به روغن بسیار کمی نیاز دارد و برخلاف روش های قدیمی که مواد غذایی را در روغن فراوان سرخ می­کردند، با گرم کردن هوای داخل دستگاه و چرخاندن آن در اطراف مواد غذایی آنها را سرخ می­کند. کارایی این دستگاه محدود به سرخ کردن نیست و با آن می­توان غذاهای متنوعی را آماده کرد، حتی انواع دسرها. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از استفاده باید روغن و مواد غذایی باقیمانده­ درون آن را تمیز کنید.
چگونه قسمت های بیرونی ماکروفر را تمیز کنیم ؟

چگونه قسمت های بیرونی ماکروفر را تمیز کنیم ؟

طریقه چربی زدایی مایکروفر (مایکروویو) و سولاردام را در قسمت سطوح بیرونی دستگاه را در این بخش توضیح می دهیم شاید بزرگترین مشکل در کثیفی سطوح بیرونی کیپ شدن منافذ تهویه و یا گیرگردن کثیف در بین لولا ها و زبانه درب دستگاه باشد
نحوه و طریقه بو زدایی مایکروفر (مایکروویو) و سولاردام :

نحوه و طریقه بو زدایی مایکروفر (مایکروویو) و سولاردام :

  1. بهتر است یک قاشق غذا خوری جوش شیرین و یک فنجان آب برای بو زدایی ماکروفر و سولاردام تهیه کنید.
  2. آب و جوش شیرین را به شکل محلول در بیاورید.
  3. مانند مرحله قبل ( مرحله طریقه چربی زدایی مایکروفر (مایکروویو) بوسیله بخار) برای جلوگیری از ترکیدن ظرف به دلیل گرمای زیاد یک تکه چوب را داخل ظرف قرار دهید.
  4. ظرف را داخل مایکروفر گذاشته و برای 4 الی 5 دقیقه مایکروفر را روشن کنید.
  5. حتی می توانید به محلول جوش شیرین سرکه یا چند تکه لیمو یا نارنچ برای بازدهی بیشتر اضافه کنید.
  6. ممکن است در هنگام استفاده یا زمانی که درب مایکروویو را باز میکنید بویی نا مطبوع دهد.
طریقه چربی زدایی مایکروویو

طریقه چربی زدایی مایکروویو

یکی از نکات مهم در حفظ و نگهداری مایکروویو تمیز نگاه داشتن دستگاه پس از هر بار استفاده است.در این مطلب به شما آموزش داده خواهد شد که ماکروفر را چگونه تمیز کنیم و همچنین طریقه چربی زدایی مایکروفر (مایکروویو) را در شرایط مختلف آموزش خواهیم داد.شاید در نگاه اول اهمیت پاک کردن چربی ها و کثیفی های مایکروویو را به خوبی درک نکنیم ولی آنچه مهم هست اینست که بی توجهی به کثیفی های درون دستگاه حتما در بلند مدت آسیب های جدی به دستگاه، وارد میکند که شما را ملزم به تعمیر مایکروفر و سولاردام میکند.